Hotel Bábel

Panenská příroda v lůně Novohradských hor.

Novohradské hory nabízí jedinečné zážitky díky svému zachovalému přírodnímu bohatství, které zůstává ušetřeno zásahům člověka. Díky své výjimečné poloze nabízí panenské vodní prameny a čistý vzduch. V roce 2000 zde byl vyhlášen Přírodní park Novohradské hory. Pramení zde Lužnice, Malše, Stropnice, Černá a Pohořský potok. Naleznete zde svůj vytoužený klid a pohodu. V hotelovém komplexu najdete vlastní koňské stáje anebo si můžete užít koupání ve vlastním přírodním jezírku. Na své si zde samozřejmě přijdou i milovníci cyklistiky a procházek. Odpočinek si vychutnáte v naší restauraci, která udržuje koncept “staroselského” stylu s vnitřním rožněm. Nabízíme individuální a vstřícný přístup všem našim hostům. 

Ubytování

Hotel Bábel se nachází na polosamotě, na okraji vesničky Kuří v lůně Novohrdských hor. Všechny pokoje jsou velice prostorné, mají vlastní koupelnu, posezení, WI-FI internet zdarma a výhled do přírody. Připraveny pro Vás jsou 2, 3, 4, či 5 – lůžkové pokoje.

Restaurace

Hotel Bábel Novohradské hory nabízí restauraci o kapacitě 50 míst a terasu o kapacitě 60 míst, která je směrována jihozápadním směrem a posezení na ní je rájem pro milovníky romantiky a přírody. Výhled na pasoucí se koně v záři zapadajícího slunce patří k nejsilnějším zážitkům u nás a věřte, pohladí Vás po duši.

Společenské akce

Zažijte neopakovatelnou svatbu či oslavu v Hotelu Bábel. Pokud máte rádi klidné přírodní prostředí, kde čas nic neznamená, můžete si  u nás říci své “ANO” , anebo oslavit svůj výjimečný den. Jsme schopni vám pronajmout celý hotel na uskutečnění vašeho nezapomenutelného víkendu.

Chov koní

V hotelu Bábel se zabýváme chovem pohodlných a hodných koní Mangalarga Marchador, pocházejících z Brazílie a kterých je v Evropě max. do 300 jedinců. Pro ubytované návštěvníky hotelu nabízíme příjemnou projížďku zdejší malebnou krajinou s L. “Váňou” Smudkem.

Proč nás navštívit?

Čisté ovzduší a panensky čistá příroda bez davů

Čistý vzduch

V hotelu Bábel naleznete ten nejčistší vzduch. Trápí vás respirační potíže? V České republice jen několik málo míst s opravdu čistým vzduchem a Novohradské hory jsou jedním z nich. 

Klidné prostředí

Dnešní doba nás nutí být neustále v pohybu a ve střehu. To však neplatí na tomto místě, kde vás nebude trápit vůbec nic. Přijeďte si vyzkoušet Novohradské hory na vlastní kůži a poznejte krásu zdejší přírody.

Koně

Svět je prý nejkrásnější z koňského sedla. Pokud vás zajímá jestli je to pravda, přijeďte se sami přesvědčit. V hotelu Bábel zažijete nezapomenutelné chvíle s brazilskými koňmi Mangalarga Marchador.

Zážitek z dovolené, na který nezapomenete!

Ukázka z našeho hotelu

Nejlepší způsob, jak prožít nádherný pobyt se spoustou nezapomenutelných zážitků, je navštívit náš hotel Bábel. Nechejte se unést krásou přírody, klidem a přátelským perzonálem.

Kde nás najdete?

Těším se na vás!

Kontakt

Odpovědný vedoucí: Jaroslav Voldřich

Máte zájem o pobyt v hotelu?

Napište nám...

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google.