Cisternová Doprava

Přeprava pohonných hmot, asfaltu, olejů a aditiv

Naše společnost má dlouholetou praxi v zajišťování cisternových přeprav, zabezpečení veškerých úkonů při přepravě, zajištění proškolených řidičů a dodržování veškerých předpisů. Veškeré nabízené služby odpovídají Vašim požadavkům a potřebám. Operativně řešíme veškeré dodávky v požadovaném čase, kvalitě a množství. Dbáme především na odbornou manipulaci, bezpečnost, životní prostředí a na ekonomiku logistiky pro maximální přínos všem našim zákazníkům.

Zaměstnanci společnosti, jsou neustále proškolováni v dodržování veškerých předpisů, a šetrnosti k životnímu prostředí, aby přispěly v prevenci možných rizik a schopností efektivně čelit nastalým nehodám a mimořádným situacím. Zárukou kvality je mimo jiné i to, že naše společnost je držitelem certifikátu ISO 9001 a certifikátu ISO 14001.

Vybrané služby

Z naší nabídky

Přeprava pohonných hmot

Nabízíme přepravu PHM dle vámi objednávaných litrů a jsme schopni dodat zboží do 12 hodin od objednávky. Jsme schopni hlídat vaše zásoby na čerpacích stanicích a vyhodnotit ideální dodání zboží. Poskytujeme rozvoz PHM ze všech terminálu ČR a států EU.

Cisterny jsou vybaveny:

  • termokompenzací na 15 °C
  • laserovým nebo průtokovým měřením s pravidelným cejchováním měřidel
  • čerpadly a malovýdejem

Tým dispečerů monitoruje 24 hodin denně veškeré přepravy přes online systém a jsou Vám k dispozici 24 hodin denně na Hotline.

Asistence a vyčerpávání produktu

Zabezpečujeme doplňovaní diesel agregátů, vyčerpávání nádrží pohonných hmot na Vaší čerpací stanici z důvodu čištění, tlakových zkoušek či revize a defektoskopie. Dále zajistíme odvoz neshodného zboží z vaší nádrže a ve spolupráci se společností EKO ASSISTANCE zlikvidujeme případné kaly a ropné odpady z nádrží. Jsme schopni zajistit i případné přečerpání Vaší autocisterny z důvodu technické poruchy či nehody.

V případě potřeby jsme schopni zajistit i rozvoz do 1000 litrů na hůře přístupná místa.

Přeprava olejů a aditiv

Naše společnost se zabývá přepravou specializovaných produktů se specifickými vlastnostmi a požadavky. Pro naše partnery zajišťujeme rozvoz naftových a benzinových aditiv, leteckých paliv, biosložek (MEŘO), lehkých topných olejů či průmyslových a motorových olejů. Pro zákazníka zajistíme vypaření vozidla či proplach, aby nedocházelo ke snížení kvality produktu.

Přeprava olejů a aditiv G.A.S. Petroleum

Přeprava asfaltu

Naše společnost se zabývá přepravou asfaltů pro našeho významného partnera Euro –bit trade s.r.o., který patří mezi největší distributory v ČR. V cisternových speciálech probíhá převoz různých typů asfaltů jako například silničních, modifikovaných či asfaltových emulzí. Produkt tohoto typu je přepravován pod řízenou teplotou a tým dispečerů se stará o nejefektivnější naplánování trasy, abychom vyloučili veškerá rizika.

Přeprava leteckých paliv

Naše společnost se také specializuje na přepravu leteckých turbínových paliv petrolejového typu, leteckých turbínových paliv široké frakce a dále paliv pro vznětové nebo turbínové motory pozemní techniky jako např.: JET-A1, JET A, JET B, AVGAS 100LL, F-34. Vzhledem k našemu variabilnímu vozovému parku, jsou pro transport zboží vyhrazeny cisterny, které pouze přepravují tento druh paliv, aby nedošlo ke snížení kvality produktu.

Přeprava leteckých paliv G.A.S. Petroleum

Proč právě my?

Kvalitní doprava bez kompromisů.

Zákazníkům nabízíme, profesionální přistup, rychlé vyřízení jejich požadavků, včasné dodání zboží a individuální řešení. Jsme schopni Vám vyhovět i v urgentních případech jako je likvidace kontaminovaného produktu v nádrži či urgentního dodání zboží. K naší nabídce patří také monitoring zboží po celou dobu přepravy. Naši dispečeři jsou připraveni se vám věnovat 24 hodin denně. Nakládky realizujeme na všech terminálech v ČR i EU. Všechna naše vozidla splňují emisní normu EURO V a EURO VI. Náš vozový park se vyznačuje variabilitou technologie, od velkoobjemových souprav až po malé soupravy. Jsme držitelem certifikátu ISO v oblasti nákladní dopravy pro přepravu PHM. Naši řidiči jsou pravidelně školeni dle vyhlášek ADR a dle profesní způsobilosti.

Vozový park

V nabídce soupravy s vrchním i spodním plněním až do kapacity 44.000 litrů. Možnost solo cisterny s přívěsem. Metrologicky ověřená měřidla. Čerpadla a malovýdej až do délky 30m (dle dohody i více)

Monitoring

Našim stálým zákazníkům nabízíme službu monitorování přepravy vlastního zboží online. Po celou dobu přepravy máte tak své zboží pod kontrolou. Dále nabízíme online video přenos stáčení a plnění cisterny.

Preventivní ADR asistence

Složitých postupů přečerpávání nebo stáčení se zúčastňuje náš preventivní tým. Zajišťuje bezpečnost a zároveň předchází nebezpečí proti úniku ropných látek do životního prostředí

Individuální přístup k zákazníkovi

Můžete se na nás obrátit i se speciálními požadavky jako například plnění diesel agregátů, či asistence při čištění nádrží nebo přeprava znehodnoceného zboží.

ISO 9001

ISO 9001

Jsme držitelem certifikátu ČSN EN ISO 9001:2016 v oblasti nákladní automobilové dopravy a dopravy pohonných hmot.

ISO 14001

ISO 14001

Jsme držitelem certifikátu ČSN EN ISO 14001:2016 v oblasti nákladní automobilové dopravy a dopravy pohonných hmot.

Cisternová přeprava, kterou máte stále pod kontrolou!

Náš vozový park

Náš vozový park se vyznačuje svou variabilitou. Jsme schopni vám nabídnout cisternové soupravy v nejvyšší možné kapacitě schválené na našich silnicích až po menší cisternové vozy.

Kde nás najdete?

Těšíme se na vás!

Kontakt

Nenašli jste, co hledáte?

Napište nám...

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google.