Poplatkový lov

Neopakovatelný zážitek z lovu zvěře spojený s panenskou přírodou

Nabízíme vám širokou škálu individuálních i společných poplatkových lovů v našich honitbách na území jihozápadních Čech. V těchto atraktivních oblastech převažuje smrkový porost a vyznačují se svou hornatou krajinou. Primárně nám vždy záleží na vaší spokojenosti a věříme, že si od nás odvezete zážitek na celý život.
Toužíte po trofeji, nevšedním zážitku, nebo jen máte chuť zažít lov zvěře spojený s relaxací a pobytem v krásné přírodě? Chcete na lov pozvat své kamarády, přátele nebo udělat radost někomu blízkému a obdarovat jej dárkem v podobě loveckého zážitku k životnímu jubileu? Jsme tady pro vás!
Dbáme na pestrý výběr druhů zvěře, aby si zákazník mohl zvěř zvolit dle svých přání a preferencí. V současné době zajišťujeme poplatkový lov zvěře daňčí, srnčí, jelení, mufloní a černé. Najdeme pro vás zdravé silné kusy, aby pro vás byl lov zážitkem, a vy jste získali nádhernou trofej.
Při lovu zvěře se samozřejmě dohlíží na bezpečnost hostů i všech zúčastněných. K dohledávání zvěře jsou k dispozici naši lovečtí psi, kteří splnili všechny náležité zkoušky. Vážíme si našich loveckých hostů a na oplátku se k nám hosté rádi vracejí. Odměnou pro ně jsou nezapomenutelné lovecké zážitky v krásném prostředí honitby.

Proč nás využít?

Profesionální služby bez kompromisů

Myslivecká etika

K myslivosti patří v první řadě mimořádná míra etiky, kterou je třeba dodržovat v úctě k tradici a přírodě. Snažíme se udržovat toto naše přírodní bohatství a zvyklosti i pro naše potomky. Vždy se proto pečuje o uvážený výběr každého odloveného kusu zvěře.

Péče o zvěř

Soustavně pečujeme o zvěř, abychom zlepšili životní podmínky. Zakládáme krmelce, slaniska, zásypy a napajedla, zároveň nedovolíme zvláště v zimních měsících, aby zvěř jakkoli strádala. To vše se nám vrací v podobě zdravého stavu zvěře.

Individuální přístup

Každému vyhovuje jiný typ lovu a toho jsme si samozřejmě vědomi. Postaráme se o skupinu lovců i jednotlivce včetně zajištění ubytování a stravy. Pokud z jakéhokoliv důvodu nejste schopni dlouhé chůze, náš doprovod zvolí vhodné místo k lovu.

Poplatkový lov, který si opravdu užijete!

Naše kolekce úspěchů

Nejlepší způsob, jak zažít ten právý poplatkový lov se spoustou nezapomenutelných zážitků, je kontaktovat nás. Nechejte se unést krásou přírody, klidem a tím pravým lovem zakončeným trofejí.

Kde nás najdete?

Těším se na vás!

Kontakt

Kontaktní osoba: Michael Curci

Máte zájem zalovit si?

Napište nám...

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google.