Hodějovický mlýn

Oáza klidu v samotném srdci Vysočiny

Hodějovický mlýn leží v srdci Vysočiny nedaleko města Pelhřimov, nechte se okouzlit klidnou atmosférou a bohatstvím přírody protkané vodními toky a rybníky. Toto místo Vám dokáže poskytnout maximální soukromí a komfort pro jakoukoli společenskou akci či svatbu.

Ubytování

Hodějovický mlýn disponuje dvanácti pokoji s nepopsatelným výhledem do přírody, které slouží k příjemnému ubytování hostů. Všechny pokoje jsou velice prostorné, mají vlastní koupelnu a posezení.

pokoje a ubytování hotel Hodějovický mlýn
restaurace Hodějovický mlýn

Společenské prostory

K dispozici je restaurace o kapacitě 50 míst včetně baru. Nádvoří je rájem pro milovníky romantiky a přírody a dokáže pohodlně pojmout až 80 hostů. Výhled na rybníky v záři zapadajícího slunce patří k nejsilnějším zážitkům u nás a věřte, pohladí vás po duši.

Svatby a společenské akce

Prožijte nezapomenutelnou svatbu či oslavu v prostředí Hodějovického mlýnu. Pokud hledáte klidné místo v naprostém soukromí tak jste na správném místě. Jsme Vám schopni poskytnout celý areál mlýnu pro Váš neopakovatelný zážitek.

svatby hotel Hodějovický mlýn
rybníky hotel Hodějovický mlýn

Rybníky

Chloubou a dominancí celého areálu jsou nádherné rybníky, které zásobuje vodní tok Želivka. Vzhledem k čistotě vody, jsou rybníky domovem pro mnoho druhů ryb.

Proč nás navštívit?

Čisté ovzduší a panensky čistá příroda bez davů

Vodní díla

Mlýn a jeho okolí na vás zapůsobí svým tradičním využitím vodního toku. Kaskády rybníků potoků a jezů se proplétají celým objektem a vytváří tak ojedinělou uklidňující atmosféru.

Soukromí

Poloha místa zaručuje naprosté soukromí. Vzrostlé stromy a vodní toky se starají o přirozenou přírodní hranici proti nechtěným pohledům. Návštěvníci nemusí mít tedy obavy, že by byli při svých oslavách jakkoliv rušeni.

Rybolov

V našich čistých vodách samozřejmě najdete rozmanité druhy ryb. Milovníci rybolovu si zde tedy přijdou na své a můžou se těšit pohledy do průzračné vody plné pstruhů či candátů.

Zážitek ze svatby, na který nezapomenete!

Ukázka z našeho hotelu

Nejlepší způsob, jak prožít nádherný pobyt se spoustou nezapomenutelných zážitků, je navštívit náš hotel Hodějovický mlýn. Nechejte se unést krásou přírody, klidem a přátelským perzonálem.

Kde nás najdete?

Těším se na vás!

Kontakt

Odpovědný vedoucí: Veronika Jílková

Máte zájem o pobyt v hotelu?

Napište nám...

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google.